Fibromialgija

Jei papūga gyvena narvelyje, galite jai nupirkti žaislų graužimui, įdėti šviežių šakelių ar pan. Pašalinkite gausų bulvių, pipirų, pomidorų ir baklažanų kiekį. Kūno vietose, kurioms labiausiai būdingas fibromialgijos skausmas, dažniausiai priskiriami: kairysis petys, dešinysis ir kairysis dilbis, kairė ranka, dešinysis ir kairysis klubas, dešinė ir kairė šlaunies dalis, dešinysis ir kairysis veršelis, žandikaulis, krūtinės ląstos, pilvo, nugaros ir kaklo. Nutirpimas ir dilgčiojimas gali nurimti ir vėl pasirodyti be paaiškinimo. Jei ką nors įsigysite per nuorodą šiame puslapyje, mes galime uždirbti nedidelį komisinį mokestį. Dėl nuolatinio skausmo sindromo visame kūne, kurį sukelia fibromialgija, gali išsivystyti fobijos, sutrinka miegas, pasireiškia spastiškumas ir sustingimas, dirgliosios žarnos sindromas ir lėtinis nuovargis.

fibromialgija

Tai vis labiau paplitusi populiacijoje ir dar vadinama šių dienų liga. Nors tai neturi tikslios priežasties, tyrimai atskleidė, kad tai gali sukelti pakitę skausmo moduliacijos keliai, fibromialgija jutimo stimulus aiškina kaip skausmingus.

fibromialgija

Tai labai sudėtinga reumatologinė ligatačiau tuo pat metu labai paplitusi tarp gyventojų, manoma, kad 2—4 procentai pacientų tarp pasaulio gyventojų. Statistiniai tyrimai, atlikti tokių institucijų, kaip Amerikos reumatologijos koledžas, fibromialgija, kad jie yra būdingi arba dažnesni fibromialgijos simptomai: miego sutrikimasnuovargis, kuris poilsio nepagerėja, sumišęs kūno tirpimas ryte, galvos skausmas, dilgčiojimas ar mėšlungis.

Fibromialgija užklumpa daugiausia moteris, nuo 80 iki 90 procentų sumos sudaro šios ligos paveikti asmenys. Kita vertus, pradinis ligos amžius yra labai platus, kai kuriais atvejais jis prasidėjo prieš paauglystę fibromialgija, o kitais - senatvėje.

fibromialgija

Šiandien vilkligės ir fibromialgijos fibromialgija yra tikra problema. Tai nėra nesusiję su realybe, kad medicinos praktikoje yra pacientų, kuriems diagnozuota ir gydoma vilkligė, kai tai, ką jie turi, yra fibromialgija. Taip yra todėl, kad abi ligos dažniausiai veikia moteris, sukeliančios difuzinį skausmą, nuovargį ir kitus heterogeniškus simptomus kurie skiriasi, nėra tikslūstokius kaip sąnarių skausmas, alpimas ar skruostų paraudimas. Antinukleariniai antikūnai yra abiejose padeda nuo sąnarių skausmas kurios užuot apsaugojusios atakuoja sveikas kūno ląstelesskirtumas yra tas, kad vilkligė pažeidžia kūno struktūrą, paveikdama odą ir organus, kitaip fibromialgija, kuri nekenkia kūno struktūrai.

Įdomios Straipsniai.

fibromialgija